Kategórie

Falco

Falco

Spoločnosť FALCO bola založená v roku 1989 ako výrobca sokoliarskych rukavíc a tašiek. Postupne sme rozširovali portfólio svojich výrobkov na kožené púzdra na zbrane a doplnky pre poľovníkov. S rastom spoločnosti sa hlavným výrobným artiklom stali púzdra na zbrane, ktoré si získali obľubu hlavne pre svoju kvalitu spracovania a priaznivú cenu.

Od roku 2001 spoločnosť ponúka okrem kožených aj rad nylonových puzdier s vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou, vhodný pre profesionálne nasadenie v náročných podmienkach. Od roku 2003 je logo FALCO registrovanou ochrannou známkou, implementovali sme systém manažérstva kvality ISO 9001:2008.

V súčastnosti je spoločnosť FALCO jedným z najväčších výrobcov puzdier na zbrane na Slovensku. Okrem domáceho a susedných trhov exportujeme svoje produkty do krajín celého sveta. Ponúkame široké spektrum výrobkov pre profesionálne služobné použitie, rad výrobkov pre civilný trh ako aj rad výrobkov pre hobby - sokoliarov a poľovníkov. Súčasťou našej ponuky sú aj kydexové a plastové puzdra, s ktorými máme ucelený sortiment výrobkov v každej výrobkovej skupine. Zákazníkom poskytujeme aj možnosť výroby výrobkov podľa ich želania.

Falco - Kategórie

Najpredávanjšie v kategórii Falco

1
Taška na plece pre skryté nosenie zbrane 519/2 MK3
Taška na plece pre skryté nosenie zbrane 519/2 MK3 - Není na skladě
Taška přes rameno pro skryté nošení zbraně 519/2 MK3 Menší verze tašky 519MK2. Velmi pohodlná taška speciálně konstruhovaná pro skryté nošení z..
60.22€
Bez DPH: 50.18€
2
Pouzdro pro skryté nošení zbraně s ocelovou sponou Beretta 71
Pouzdro pro skryté nošení zbraně s ocelovou sponou Beretta 71 - Na objednávku
Pouzdro pro skryté nošení zbraně s ocelovou sponou Beretta 71 celá hlaveň zbraně je skrytá zbraň není v kontaktu s tělem pro no..
19.71€
Bez DPH: 16.42€
3
Taška přes rameno pro skryté nošení zbraně 519 MK3
Taška přes rameno pro skryté nošení zbraně 519 MK3 - Na objednávku
TAŠKA NA PLECE PRE SKRYTÉ NOSENIE ZBRANE Pre skryté nosenie zbrane s trhacím systémom zipsov, ktorý umožní rýchle tasenie zbrane. Zbraň je..
71.70€
Bez DPH: 59.75€